Biz Kimiz?

sobre nosotros

A Plus Hair Transplantation Center ha estado sirviendo en las regiones de Erenkoy de Estambul desde 2004. Desde su inauguración sigue resueltamente su camino con su equipo que ha adoptado la misión de renovarse cada día y su principio de funcionamiento basado en sus principios. Como centro de trasplante capilar A Plus, se ha profesionalizado en el trasplante capilar en salas de trasplante capilar higiénicas con personal experto en trasplante capilar bajo el control de un médico.

 

Misyonumuz; bize gelen tüm hasta ve hasta yakınlarını gerekli bilgilerle aydınlatmak, sınırsız hasta güvenliğini sağlamak, hizmetlerimizde çağdaş, modern ve güncel yöntemleri kullanmaktır.

Hedefimiz, görevini iyi ve doğru şekilde yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahip personeller ile hizmet vererek hasta ve hasta yakınlarının dolayısıyla tüm toplumun sağlık eğitimine katkıda bulunmaktır.

Hasta ve hasta yakınlarımızın memnuniyetinin hizmet verdiğimiz toplumda ihtiyaç ve beklentilerini karşılarken, yaptığımız her şeye yeni değerler ekleyerek artırmaktadır. Toplam Kalite Yönetiminden ödün vermeden, sürekli meslek içi eğitimle kendini yenileyen ve iyi yetişmiş bir insan gücü ile desteklenen kliniğimiz gelişmiş teknolojik ekipmanları ve uzman kadrosu ile çağdaş tıbbın estetik ve saç ekim dalında en kaliteli sağlık hizmetini polikliniklerimizde sunmaktadır.

Trasplante Capilar Aplus

Tüm Tedaviler

¿Está buscando un servicio de trasplante de cabello profesional y confiable? No dude en ponerse en contacto con nosotros.

Trasplante Capilar Aplus

Últimos artículos

sobre nosotros