Biz Kimiz?

معلومات عنا

يقدم مركز A Plus لزراعة الشعر خدماته في مناطق Erenkoy في اسطنبول منذ عام 2004. منذ افتتاحها ، استمرت بحزم في طريقها مع فريقها الذي تبنى مهمة تجديد نفسه كل يوم ومبدأ عمله على أساس مبادئه. بصفته مركزًا لزراعة الشعر A Plus ، فقد أصبح محترفًا في زراعة الشعر في غرف زراعة الشعر الصحية مع موظفين متخصصين في زراعة الشعر تحت إشراف الطبيب.

 

Misyonumuz; bize gelen tüm hasta ve hasta yakınlarını gerekli bilgilerle aydınlatmak, sınırsız hasta güvenliğini sağlamak, hizmetlerimizde çağdaş, modern ve güncel yöntemleri kullanmaktır.

Hedefimiz, görevini iyi ve doğru şekilde yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahip personeller ile hizmet vererek hasta ve hasta yakınlarının dolayısıyla tüm toplumun sağlık eğitimine katkıda bulunmaktır.

Hasta ve hasta yakınlarımızın memnuniyetinin hizmet verdiğimiz toplumda ihtiyaç ve beklentilerini karşılarken, yaptığımız her şeye yeni değerler ekleyerek artırmaktadır. Toplam Kalite Yönetiminden ödün vermeden, sürekli meslek içi eğitimle kendini yenileyen ve iyi yetişmiş bir insan gücü ile desteklenen kliniğimiz gelişmiş teknolojik ekipmanları ve uzman kadrosu ile çağdaş tıbbın estetik ve saç ekim dalında en kaliteli sağlık hizmetini polikliniklerimizde sunmaktadır.

زراعة الشعر Aplus

Tüm Tedaviler

هل تبحث عن خدمة زراعة شعر احترافية وموثوقة؟ لا تترددوا في الاتصال بنا.

زراعة الشعر Aplus

أحدث المقالات

معلومات عنا