Biz Kimiz?

chi siamo

Un centro di trapianto di capelli Plus opera nelle regioni Erenkoy di Istanbul dal 2004. Dalla sua inaugurazione, ha continuato risolutamente il suo cammino con il suo team che ha adottato la missione di rinnovarsi ogni giorno e il suo principio di funzionamento basato sui suoi principi. Come centro di trapianto di capelli A Plus, è diventato professionale nel trapianto di capelli in stanze igieniche per il trapianto di capelli con personale esperto di trapianto di capelli sotto il controllo di un medico.

 

Misyonumuz; bize gelen tüm hasta ve hasta yakınlarını gerekli bilgilerle aydınlatmak, sınırsız hasta güvenliğini sağlamak, hizmetlerimizde çağdaş, modern ve güncel yöntemleri kullanmaktır.

Hedefimiz, görevini iyi ve doğru şekilde yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahip personeller ile hizmet vererek hasta ve hasta yakınlarının dolayısıyla tüm toplumun sağlık eğitimine katkıda bulunmaktır.

Hasta ve hasta yakınlarımızın memnuniyetinin hizmet verdiğimiz toplumda ihtiyaç ve beklentilerini karşılarken, yaptığımız her şeye yeni değerler ekleyerek artırmaktadır. Toplam Kalite Yönetiminden ödün vermeden, sürekli meslek içi eğitimle kendini yenileyen ve iyi yetişmiş bir insan gücü ile desteklenen kliniğimiz gelişmiş teknolojik ekipmanları ve uzman kadrosu ile çağdaş tıbbın estetik ve saç ekim dalında en kaliteli sağlık hizmetini polikliniklerimizde sunmaktadır.

Trapianto di capelli Aplus

Tüm Tedaviler

Cerchi un servizio di Trapianto di Capelli professionale e affidabile? Non esitare a contattarci.

Trapianto di capelli Aplus

Articoli Recenti

chi siamo